Series
Ratings
72
Knight RiderRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.0
Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
ArrowRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5