Series
Ratings
49
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5