Series
Ratings
37
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0