Series
Ratings
13
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0