Series
Ratings
306- The Art of SarahRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 2.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Salon De HolmesRated ★ 2.0
- No, Thank YouRated ★ 4.0

At EighteenRated ★ 3.5
A ConfessionRated ★ 4.0- Wonderful WorldRated ★ 0.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0- NingenkowaiRated ★ 3.0