Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 2.5

Semantic ErrorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5