Series
Ratings
168
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Inspector Park Moon SooRated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 2.5
StyleRated ★ 2.5
BossRated ★ 4.0
IslandRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5