Titles you rated

IRISRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- Blue TowerRated ★ 4.5

Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0