Series
Ratings
260- Young SherlockRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
- Earth ArcadeRated ★ 4.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
- Korea No.1Rated ★ 3.5
- Laborhood on HireRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5

Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5
- This Is England '90Rated ★ 4.0
- This Is England '88Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 4.0- The Crown Season 6Rated ★ 4.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5