Movies
Ratings
130
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 2.5