Series
Ratings
163
The VirusRated ★ 2.0
Land of WineRated ★ 1.0
Country PrincessRated ★ 2.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0

Spring WaltzRated ★ 2.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5- HotelierRated ★ 3.0
LoversRated ★ 2.0
Super RookieRated ★ 2.0
My Love PatzziRated ★ 2.0- Six SiblingsRated ★ 3.0
Merry MaryRated ★ 4.0- Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
- MRated ★ 3.0