Series
Ratings
120
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0- Ugly CakeRated ★ 2.5
Panda and HedgehogRated ★ 2.5
Her Lovely HeelsRated ★ 2.0- Love CellsRated ★ 4.0
- The LandRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 2.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0- Idle MermaidRated ★ 3.5