Series
Ratings
88
Raising HopeRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5- Teenage Parents 3Rated ★ 1.0
- Teenage Parents 2Rated ★ 1.0
- Teenage ParentsRated ★ 1.0
- Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 2.0
- Player 7Rated ★ 4.0
- 생활의 달인Rated ★ 2.5
- Men Who Top The ChartsRated ★ 4.0
- 집밥 백선생 시즌2Rated ★ 4.0
- 집밥 백선생 시즌3Rated ★ 4.0
- 집밥 백선생Rated ★ 4.0
- Heroine 6Rated ★ 3.5
- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Comedy Big LeagueRated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0