Series
Ratings
68- The Art of SarahRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5