Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5- Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5- 3%Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5