Series
Ratings
73
The Future DiaryRated ★ 2.0
Rage of BahamutRated ★ 1.5
KakeguruiRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
JormungandRated ★ 5.0
アンジュ・ヴィエルジュRated ★ 3.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Ms. Vampire Who Lives in My Neighborhood.Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
NEW GAME!!Rated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.5