Series
Ratings
186
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0- The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0