Series
Ratings
16- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0