Series
Ratings
41
Breaking BadRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5