Series
Ratings
48
JumongRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0