Series
Ratings
58
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Heartless CityRated ★ 5.0
- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0- Steal HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Money's Warfare: The OriginalRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0