Series
Ratings
42- Time Travel TondekemanRated ★ 4.0
- Montana JonesRated ★ 4.0
Sherlock HoundRated ★ 3.5- Inspector GadgetRated ★ 3.5
Dogtanian and the Three MuskehoundsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.0
- MacGyverRated ★ 4.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0- Count of MyeongdongRated ★ 4.5
- The Conker TreeRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0