Series
Ratings
31
Princess HoursRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5