Series
Ratings
93- RevenantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- Wife ReturnsRated ★ 2.0

Princess HoursRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 2.0- White ChristmasRated ★ 1.0
- DreamRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.0