Series
Ratings
52
UnnaturalRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0