Titles you rated
JejoongwonRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Merry MaryRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Precious FamilyRated ★ 4.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- Old Miss DiaryRated ★ 4.5

My PrincessRated ★ 4.0