Series
Ratings
33
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- The Outstanding WomanRated ★ 2.5

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5