Titles you rated
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0