Series
Ratings
15
WantedRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Nonstop 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5