Series
Ratings
17
Tonight is U-ShapedRated ★ 5.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0