Series
Ratings
68
Cowboy BebopRated ★ 5.0- TriggerRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Change Days Season 2Rated ★ 3.5- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.0
- Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
- 냉면 랩소디Rated ★ 4.0