Series
Ratings
138
My Secret HotelRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5- Can We Love?Rated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Happy HomeRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5