Series
Ratings
35- 나루토 4기Rated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0