Titles you rated
BridgertonRated ★ 4.0- My NameRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 2.0
Children of A Lesser GodRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 4.0