Series
Ratings
72- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Captivated, by YouRated ★ 3.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0- From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0