Series
Ratings
30- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 3.5- Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0