Series
Ratings
80
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 5.0- The ResidenceRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 5.0
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 5.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5