Series
Ratings
52
Reply 1988Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0