Titles you rated
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Endro!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 5.0
Code Black Season 1Rated ★ 5.0
Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0