Titles you rated
- Beneath UsRated ★ 4.5
SinisterRated ★ 0.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
Sorority RowRated ★ 1.5- RydeRated ★ 1.0
SpreeRated ★ 0.5
The EyesRated ★ 4.5
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 5.0
PetRated ★ 2.5
DownrangeRated ★ 5.0
Bound to VengeanceRated ★ 1.5- Beacon PointRated ★ 1.0
Land of SmilesRated ★ 4.0
The TorturedRated ★ 3.5- Escape: Puzzle of FearRated ★ 1.5
FunhouseRated ★ 4.0
Ditch Day MassacreRated ★ 1.5
Monster PartyRated ★ 2.5- Fear of RainRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0