Series
Ratings
16- Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5