Series
Ratings
189
Dr. RomanticRated ★ 3.0- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- 직장인들Rated ★ 4.0
- 직장인들Rated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
- Siren's KissRated ★ 0.5
- Doctor SinRated ★ 0.5
MistyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 0.5

Black DogRated ★ 3.5- Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 2.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Bloody FlowerRated ★ 0.5
- HonourRated ★ 0.5
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 0.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.0
- The King of PigsRated ★ 3.0