Series
Ratings
18
ChernobylRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5