Series
Ratings
296
OverlordRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0