Series
Ratings
48- AdolescenceRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Summer StrikeRated ★ 5.0
- Love to Hate YouRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
- My NameRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5