Series
Ratings
27
The LegendRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0