Titles you rated
Squad 38Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0