Series
Ratings
149
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 4.0
LISTENERSRated ★ 3.0
Hidden ThingsRated ★ 4.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Romeo and the Black BrothersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Cop CraftRated ★ 3.5
The Future DiaryRated ★ 3.0
ID: INVADEDRated ★ 3.0