Series
Ratings
157
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
アホガールRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 4.0
White Album 2Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 5.0
First Love MonsterRated ★ 4.0
Show by Rock!!Rated ★ 2.0
나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 4.5- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
ServampRated ★ 4.5
Shonen MaidRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0