Series
Ratings
32
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5